W naszych grupach świętowaliśmy Dzień Ziemi. Rozmawialiśmy o tym, jak bardzo kochamy przyrodę i jak możemy jej pomóc. Razem uczymy się, że nawet małe rączki mogą robić wielkie rzeczy: nie śmiecimy, oszczędzamy wodę i dbamy o każdą roślinkę. Nasza planeta to nasz dom!